Sdílet na Facebooku

Pěkná videa z ostrova Brač

Přímo na této stránce jsme pro vás připravili pár zajímavých videí z ostrova Brač. Věříme, že právě těchto pár videí vám pomůže udělat si lepší představu o tom, jak to zde skutečně vypadá. Tedy na co se těšit a na co si naopak dát pozor až se sem vydáte na dovolenou. Videa jsou totiž určitě mnohem názornější, než jen pouhý text, fotky a mapy. Vybrali jsme zatím jen pár těch nejlepších videí ze serveru youtube. Pokud byste měli tip na nějaké další pěkné video, klidně i vaše vlastní, tak odkaz na něj můžete zanechat v komentářích pod tímto článkem. Přejeme vám příjemnou podívanou.

Dovolená na Brači (délka 8:15) – Profesionálně sestříhané video lákající na dovolenou na Brači. Spousta až kýčovitých záběrů, nicméně pokud se chcete opravdu navnadit na dovolenou na Brači, tak vám toto video doporučujeme!


Sjezd do Supetaru (délka 5:33) – Velmi pěkné video zachycují sjezd na kole do města Supetar (letoviska na severní straně Brače). Video není sice nikterak kvalitní, ale je v něm vidět celkem velký kus krajiny bezprostředně Supetaru.

 

Ostrov Brač prezentace (délka 5:55) – Další zajímavé video nebo spíše prezentace sestavená z velmi pěkných fotek Brače. Ke všemu hraje velmi příjemná chorvatská hudba, tak co více si přát.

 

Brač 2006 (délka 5:40) – Trochu ulítlé video z dovolené party mladých lidí na Brači. Některé záběry jsou sice trochu mimo, ale už hudba Fatboy Slima na pozadí dáva poznat, že tato parta si pobyt na Brači opravdu užila. A některé záběry památek a přírody se jim také povedly.

 

Bol – Pláž zlatý roh video (délka 7:15) – Jako poslední video jsme vybrali to z pláže Zlatý roh („Zlatni Rat“ – Bol), která patří mezi největší lákadla Brače. Kromě toho se na tomto videu seznámí i s dalšími atrakcemi, které jsou na této pláži nabízeny a také s okolní přírodou.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.