Mapa ostrova Brač

Na této stránce vám přinášíme kompletní mapu celého Chorvatského ostrova Brač z Google Maps. Mapa je plně interaktivní, to znamená že se v ní můžete snadno pohybovat pomocí myši, přibližovat a oddalovat nebo měnit mapové podklady za satelitní snímky. Na mapě si tak můžete najít jakékoliv zákoutí Brače včetně třeba světoznámého Zlatého rohu. Pokud by vám i to bylo málo, tak můžete kliknout na odkaz pod mapou a zvětšit si mapu do celého okna.

Další mapy tentokrát ke stažení pak naleznete v tomto článku.

 

Mapy ostrova Brač ke stažení

Přímo zde jsme pro vás připravili mapy ostrova Brač, které si můžete i stáhnout a třeba i vytisknout. Vybrali jsme tři jednoduší mapy, které by vám měli sloužit především k základní orientaci s tím co kde na ostrově je. Pokud hledáte něco podrobnějšího, tak vám můžeme jen doporučit některou z online map jako je například seznamem provozované mapy.cz nebo konkurenční maps.google.com a maps.live.com. Které mají navíc tu výhodu, že si je můžete přepnout do satelitních a leteckých snímků a tak si prohlédnou skutečně každý detail a to téměř na živo.

Základní mapa Brače (742 x 442 px) – Jednoduchá mapa se vším podstatným. Tedy s reliéfem krajiny, se všemi městy i komunikacemi mezi nimi. Trochu matoucí pro vás možná bude, že je v chorvatštině, na druhou stranu na této mapce se mi velmi líbí, že jsou na ní zakresleny i jaké jsou kde porosty (lesy, machie, pole, kameny).

Pokračování článku »