Sdílet na Facebooku

Brač – nejhezčí Dalmátský ostrov

Vítáme všechny návštěvníky na těchto stránkách věnovaných ostrovu Brač v Jaderském moři ve střední Dalmácii, kousek na jih od Splitu a co by kamen dohodil od Makarské riviéry. Tento překrásný kus země vám nabízí prakticky cokoliv, co si jen budete přát. Díky tomu, že se jedná o ostrov je zde klid a nádherné dlouhé pláže a přitom spoustu možností i pro aktivní turisty. Brač je totiž doslova posetý různými památkami z významných historických epoch. Zejména těmi nejvzácnějšími ještě z dob antiky. Brač vám tedy stejně jako i zbytek „pevniny“ Chorvatska toho může nabídnout opravdu hodně. Stačí jedna krátká návštěva a tento kraj si zamilujete navždy, tak jako my.

Právě proto vznikl i tento web, abyste zde jednoduše nalezli spoustu zajímavých a užitečných informací o ostrově Brač. Chtěli bychom vás obeznámit nejenom s turistickými lákadly jako plážemi, prosluněnými promenádami, zábavními centry, místní kuchyní, ale i s kulturou zdejších lidí, městy a jejich zajímavou tisíciletou historií sahající až do starověku a počátků civilizace. Zároveň zde naleznete i praktické informace týkající se dopravy, dostupnosti služeb nebo počasí. Jednoduše doufáme, že vám tyto stránky pomůžou se získáním zajímavých informací a zajištění krásné a poklidné dovolené. Nebo se zde můžete jen tak začíst mezi řádky a alespoň vzpomenout na chvíle, kdy jste tento nádherný chorvatský ostrov navštívili.

Za redakci těchto stránek vám přejeme nejenom příjemnou návštěvu tohoto webu o ostrově Brač, ale následně i tu skutečnou.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.