Sdílet na Facebooku

Mapy ostrova Brač ke stažení

Přímo zde jsme pro vás připravili mapy ostrova Brač, které si můžete i stáhnout a třeba i vytisknout. Vybrali jsme tři jednoduší mapy, které by vám měli sloužit především k základní orientaci s tím co kde na ostrově je. Pokud hledáte něco podrobnějšího, tak vám můžeme jen doporučit některou z online map jako je například seznamem provozované mapy.cz nebo konkurenční maps.google.com a maps.live.com. Které mají navíc tu výhodu, že si je můžete přepnout do satelitních a leteckých snímků a tak si prohlédnou skutečně každý detail a to téměř na živo.

Základní mapa Brače (742 x 442 px) – Jednoduchá mapa se vším podstatným. Tedy s reliéfem krajiny, se všemi městy i komunikacemi mezi nimi. Trochu matoucí pro vás možná bude, že je v chorvatštině, na druhou stranu na této mapce se mi velmi líbí, že jsou na ní zakresleny i jaké jsou kde porosty (lesy, machie, pole, kameny).

Letecká mapa (1000 x 437 px) – Další velmi jednoduchá orientační mapa. V podstatě se jedná jen o letecký snímek se zakreslenými městy a vesničkami a hlavními komunikacemi, které je spojují.

Jednoduchá mapa (470 x 238 px) – Třetí mapa není o moc víc detailnější. Naleznete na ní opět města, vesnice a hlavní komutace. Jako takový bonus je na ní ale zakreslena i poloha letiště a nejvyšší zdejší hory – Vidova Gora 778 m.n.n.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.